چه مدت روسیه جاسوسی استفاده دموکرات

چه مدت: روسیه جاسوسی استفاده دموکرات رئیس جمهور دونالد ترامپ انتخابات ریاست جمهوری اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار بین الملل ترامپ ادعای جاسوسی اف‌بی‌ای از خود را تکرار کرد

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر ضمن مطرح کردن این ادعا که اف‌.‌بی.‌آی به نحوه ناشایستی از کمپین انتخاباتی‌اش جاسوسی کرده، گفت: خیلی قبل تر از آنکه اف‌.‌بی.‌آی تحقیقا

ترامپ ادعای جاسوسی اف‌بی‌ای از خود را تکرار کرد

ترامپ ادعای جاسوسی اف بی ای از خود را تکرار کرد

عبارات مهم : روسیه

رئیس جمهور آمریکا بار دیگر ضمن مطرح کردن این ادعا که اف . بی. آی به نحوه ناشایستی از کمپین انتخاباتی اش جاسوسی کرده، گفت: خیلی قبل تر از آنکه اف . بی. آی تحقیقاتی را در رابطه با مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی شروع کند، از یک مخبر سرّی جهت نظارت بر تیم من استفاده کرده بود.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، مدیر جمهور آمریکا در توئیتی نوشت: دموکرات ها در حال حاضر به این مساله اشاره می کنند که مفهوم داشتن یک مخبر در کمپین انتخاباتی حزب مخالف با داشتن یک جاسوس تفاوت دارد در صورتی که هر دوی آنها به یک اندازه غیرقانونی هستند ولی نظرتان در رابطه با مخبری که به او پول داده شده است و کسی که خیلی قبل تر از طرح حقه احمقانه روسیه در کمپین انتخاباتی من قرار داده شده است بود، چیست؟

وی در توئیتی دیگر نوشت: آیا می توانید تصور کنید افراد و حزبی که قدرت را در دست داشتند تنها با نشانه به دست آوردن برتری های سیاسی جاسوس هایی در کمپین انتخاباتی رقیب قرار داده بودند؟ و به این توصیه توجه کنید که این حزب حتی با هزینه چنین مبالغ گزافی باز هم شکست خورد.

ترامپ ادعای جاسوسی اف‌بی‌ای از خود را تکرار کرد

این توئیت ها بروزترین بیانات ترامپ در این رابطه است که اف . بی. آی تنها به بهانه اینکه اطرافیان ترامپ تحت نفوذ مسکو قرار گرفته اند، جاسوسی را در کمپین انتخاباتی وی قرار داده تا از تیم ترامپ جاسوسی کند.

این در حالی است که هیچ اسناد و مدارکی در رابطه با اینکه اف . بی. آی از کمپین ترامپ جاسوسی کرده منتشر نشده هست. این مخبر که رسانه ها هویت آن را استفان هالپر، یک استاد آمریکایی معرفی کرده اند ظاهرا در سال 2016 میلادی با دست کم سه تن از مشاوران کمپین ترامپ دیدار داشته است.

رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر ضمن مطرح کردن این ادعا که اف‌.‌بی.‌آی به نحوه ناشایستی از کمپین انتخاباتی‌اش جاسوسی کرده، گفت: خیلی قبل تر از آنکه اف‌.‌بی.‌آی تحقیقا

هنوز مشخص نیست که آیا اف . بی. آی به این نخبه جهت فعالیت هایش پول داده است یا خیر.

توئیت های روز جمعه ترامپ یک روز بعد از آن مطرح شد که جمعی از قانونگذاران با مقامات ارشد وزارت دادگستری جهت دو نشست محرمانه دیدار کردند تا راجع به استفاده اف . بی. آی از این مخبر در ماه های اولیه تحقیقات ضد اطلاعاتی درخصوص نقش روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 میلادی مذاکره کنند.

پس از این نشست ها قانونگذاران دموکرات گفتند هیچ سند و مدرکی وجود ندارد مبنی بر اینکه اف . بی. آی جاسوسی را در کمپین ترامپ قرار داده است.

ترامپ ادعای جاسوسی اف‌بی‌ای از خود را تکرار کرد

دموکرات ها همچنین نسبت به حضور امت فلود، وکیل کاخ سفید در این دو نشست ابراز نگرانی کردند و آدام شیف، قانونگذار دموکرات از ایالت کالیفرنیا تاکید کرد که حضور فلود تنها بر این مساله تاکید دارد که تیم حقوقی ترامپ قصد دارد به نحوه ناشایستی از اطلاعات جمع آوری شده است از وزارت دادگستری یا متحدان مدیر جمهور در کنگره جهت برتری قانونی و حقوقی خود استفاده کند.

واژه های کلیدی: روسیه | جاسوسی | استفاده | دموکرات | رئیس جمهور | دونالد ترامپ | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog